Auto Skup Warszawa- ✆ 517 059 233 Pn - Nd
skup aut używanych i powypadkowych w Warszawie skup samochodów warszawa
skup samochodów warszawa
skup samochodów warszawa


Złomowanie aut Warszawa i okolice - kompleksowo i za gotówkę

Samochód w złym stanie technicznym, który nie nadaje się do eksploatacji, do dalszej jazdy, najlepiej zezłomować i wyrejestrować, aby nie trzeba było ponosić żadnych kosztów ubezpieczenia. Nasza stacja demontażu pojazdów to lider na rynku w kasacji i złomowaniu pojazdów zgodnie z obowiązującymi przepisami i standardami. Posiadamy uprawnienia wydane przez Wojewodę na demontaż i likwidację aut. Wydawane przez naszą stację demontażu pojazdów zaświadczenie jest niezbędne do wyrejestrowania samochodu z ewidencji pojazdów w Wydziale Komunikacji. Z chwilą otrzymania zaświadczenia o przyjęciu samochodu do auto kasacji, jesteś zwolniony z obowiązku płacenia OC, a dodatkowo możesz wycofać nadpłatę. Złomowanie pojazdów przeprowadzamy z pomocą nowoczesnego sprzętu, który jest w stanie całkowicie zlikwidować niesprawne auta. Wybierz nasz auto złom. Prowadzimy także demontaż pojazdów, co sprawia, że oferujemy także części zamienne do samochodów. Złomowanie pojazdów to tylko jedna z naszych działalności. Nasza stacja demontażu pojazdów oferuje także części zamienne do samochodów z rynku wtórnego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przeprowadzić złomowanie pojazdu każdego typu.

uszkodzony samochód

Autokasacja samochodów — Warszawa

Zapewniamy transport na lawecie niesprawnych samochodów klientów na terenie Warszawy i okolic. Jeśli masz samochód powypadkowy, wyeksploatowany, uszkodzony, który nie nadaje się już do naprawy i masz problem z uzyskaniem przeglądu technicznego, powinieneś go zezłomować w naszej stacji demontażu samochodów. Oferujemy autokasacje samochodów zajmując się wszystkimi formalnościami. Jeśli chcesz jeszcze zarobić na swoim niesprawnym, samochodzie skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszej oferty usług na szybkie złomowanie samochodów. Oprócz dowodu tożsamości właściciela lub właścicieli, będziemy potrzebowali także dowodu rejestracyjnego samochodu oraz tablice rejestracyjne. Jeśli posiadasz ważne ubezpieczenie OC, to dzięki wydawanym przez nas zaświadczeniom możesz ubiegać się o zwrot nadpłaty. Warto ze sobą zabrać także kartę pojazdu, jeżeli taka karta pojazdu została wcześniej wydana. Po ukończeniu procesu złomowania samochodu należy złożyć we właściwym Wydziale Komunikacyjnym zaświadczenia potwierdzające kasację auta. Zapewniamy gotówkę od ręki. Złomowanie auta ma sens gdy samochód nie nadaje się do jazdy, stanowi zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego lub gdy koszty jego naprawy są nieopłacalne.

Oferujemy złomowanie pojazdów różnych typów:

 • samochody osobowe, sportowe, dostawcze, terenowe,
 • pojazdów niezarejestrowanych i niedopuszczonych do ruchu,
 • pojazdów z silną korozją,
 • samochodów powypadkowych,
 • samochodów po zalaniu.

Naszym klientom zapewniamy:

 • legalne złomowanie pojazdów w 24 godziny, umożliwiające wyrejestrowanie pojazdu,
 • szybki odbiór lawetą,
 • gotówkę do ręki,
 • darmową wycenę złomowania,
 • recykling zezłomowanego auta,
 • dostępność 7 dni w tygodniu,
 • dokument potwierdzający, legalne zaświadczenie o kasacji pojazdu niezbędne do wyrejestrowania samochodu w ubezpieczalni,
 • transport samochodu w Warszawie i okolicy,
 • na życzenie klienta poinstruujemy gdzie złożyć po kasacji samochodu dokumentację,
 • oraz atrakcyjne warunki współpracy.

Kompleksowa kasacja pojazdów Warszawa

W naszej stacji demontażu pojazdów możesz zezłomować samochód w sposób sprawny i kompleksowy. Korzystając z naszej firmy, pozbędziesz się każdego modelu samochodu dowolnej marki, a wszystko sprawnie i z zyskiem dla Ciebie. Samochody odbieramy bezpośrednio od klienta, oferujemy atrakcyjne ceny i minimum formalności. Sprzedaż zawsze odbywa się na jasnych warunkach. W naszej stacji demontażu pojazdów działamy z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa, dlatego oddając auto do Auto Skup Warszawa, masz gwarancję, że złomowanie samochodu przebiega z dbałością o środowisko naturalne.

Auto kasacja Warszawa — zadzwoń, wyślij SMS lub wypełnij formularz kontaktowy, a przygotujemy korzystną ofertę na Twój pojazd. Z nami w jeden dzień pozbędziesz się problemu. W ciągu jednego dnia załatwimy wszelkie formalności od wyceny, poprzez podpisanie dokumentów, transport samochodu oraz wypłatę stosownych należności. Działamy głównie na terenie Warszawy oraz pobliskich miejscowości. Nasz skup aut oferuje atrakcyjne ceny. Kasacja pojazdów w naszym Auto Skupie to atrakcyjne ceny i sprawna obsługa.

Oferujemy legalne złomowanie aut w Warszawie i okolicy.
Zapraszamy do współpracy. Więcej informacji pod numerem telefonu 517 059 233

kasacja samochodów warszawa

Bez zbędnych formalności

Złomowanie samochodu zawsze odbywa się na jasnych zasadach. Przyjmujemy auta rozbite, uszkodzone, niesprawne przy minimum formalności. Jeśli chcą się Państwo pozbyć swojego samochodu i na tym zarobić, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, której zadaniem jest złomowanie samochodów. Obsługujemy teren całego województwa mazowieckiego. Nasza auto kasacja Warszawa kupi każdy pojazd. Po przyjęciu Twojego auta płacimy gotówką do ręki. Nasza kasacja pojazdów to legalna działalność, wydajemy zaświadczenie o demontażu pojazdu, które będzie niezbędne podczas wyrejestrowania auta. W związku ustawą o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji posiadamy niezbędne uprawnienia od Wojewody Mazowieckiego na prowadzenie działalności. Nasza firma świadczy także inne usługi jak sprzedaż części samochodowych. Często nasi klienci mają problem z transportem wraku na złom. Złomowanie auta przebiega u nas kompleksowo. Dzięki temu, że posiadamy własną flotę lawet, jesteśmy w stanie we własnym zakresie transportować zakupione pojazdy z każdego miejsca w Warszawie i okolicy na nasz auto szrot. Jeżeli zastanawiasz się nad złomowaniem bądź wykonaniem demontażu pojazdu, to Auto Skup Warszawa jest partnerem godnym zaufania. Przekonaj się teraz!

Kiedy złomowanie samochodu się opłaca?

Kasacja auta może okazać się korzystnym rozwiązaniem, ponieważ dostaniesz pieniądze za złom oraz zwrot niewykorzystanej składki OC od ubezpieczyciela za pozostały okres ochronny. Złomowanie auta może być skutkiem kilku okoliczności:

 • pojazd może ulec całkowitemu zniszczeniu - w tym przypadku nie ma wątpliwości, że auto musi zostać zezłomowane,
 • samochód jest bardzo stary i w złym stanie technicznym - takie auto nie tylko stanowi zagrożenie dla kierowcy, ale także dla innych użytkowników ruchu - w takim przypadku zalecamy wyrejestrować pojazd i wykonać kasację,
 • gdy ubezpieczenie starego samochodu jest zbyt drogie - ubezpieczenie rośnie wraz z wiekiem pojazdu, dlatego kwota, jaką należy uiścić w ubezpieczalni, często jest zbliżona do wartości samochodu,
 • sprzedaż starego samochodu jest trudna ze względu na liczne usterki i potrzebę remontu auta, co wiąże się z dodatkowymi kosztami - w takiej sytuacji lepiej jest zezłomować auto.

W pełni legalne złomowanie aut Warszawa

Auto kasacja samochodów na terenie miasta Warszawa to usługa dedykowana dla tych, którzy posiadają pojazdy nienadające się już do dalszej eksploatacji. Samochody stare, które generują wysokie koszty utrzymania i napraw, często stają się obciążeniem dla właścicieli. Proces złomowania jest nie tylko ekologiczny, ale także ekonomiczny, pozwala bowiem uniknąć dalszych kosztów związanych z ubezpieczeniem OC. Wystarczy przedstawić dowód rejestracyjny, asamochód można oddać do kasacji w każdym stanie technicznym.

Po przeprowadzeniu całego procesu, właściciel otrzymuje dokument potwierdzający kasację. Jest on niezbędny przy unieważnieniu dowodu rejestracyjnego w Wydziale Komunikacji. Dzięki temu, samochód zostaje wykreślony z ewidencji, a jego właściciel jest zwolniony z obowiązku opłacania ubezpieczenia OC. Należy pamiętać, aby cały proces odbywał się w pełni legalnie, co gwarantuje bezpieczeństwo i pewność dla właściciela pojazdu.

Oddanie samochodu do stacji demontażu to odpowiedzialny krok w kierunku dbałości o środowisko. Zanim jednak podejmiesz decyzję o sprzedaży, warto dokładnie sprawdzić wszystkie informacje zawarte w dowodzie rejestracyjnym, aby uniknąć ewentualnych nieścisłości. W razie wątpliwości, zawsze można udać się do Wydziału Komunikacji w celu załatwienia formalności związanych z rejestracją, wyrejestrowaniem lub zmianą danych w dokumentach pojazdu. Po złomowaniu pojazdu, właściciel otrzymuje dokument potwierdzający, że unieważniony dowód rejestracyjny nie będzie już ważny w systemie.

pieniądze od ręki
Za zakupione pojazdy płacimy najwięcej
 auto szrot
Dojeżdżamy do klienta po zakupione auto
Złomowanie pojazdów Białołęka Złomowanie pojazdów Rembertów Złomowanie pojazdów Śródmieście

Prowadzimy skup aut używanych i powypadkowych w następujących dzielnicach Warszawy:

Warszawa skup aut - Wyślij SMS, a my oddzwonimy!