Auto Skup Warszawa- ✆ 517 059 233 Pn - Nd
skup aut używanych i powypadkowych w Warszawie skup samochodów warszawa
skup samochodów warszawa
skup samochodów warszawa


Złomowanie aut Warszawa i okolice

Samochód, który nie nadaje się do eksploatacji, najlepiej zezłomować i wyrejestrować, aby nie trzeba było ponosić kosztów ubezpieczenia. Nasza stacja demontażu samochodów to lider na rynku w kasacji i złomowaniu pojazdów zgodnie z obowiązującymi przepisami i standardami. Posiadamy uprawnienia wydane przez Wojewodę na demontaż i likwidację aut. Wydajemy zaświadczenia niezbędne do wyrejestrowania samochodu z ewidencji pojazdów w wydziale komunikacji. Z chwilą otrzymania zaświadczenia o przyjęciu samochodu do autokasacji, jesteś zwolniony z obowiązku płacenia OC, a dodatkowo możesz wycofać nadpłatę. Złomowanie pojazdów przeprowadzamy z pomocą nowoczesnego sprzęt, który jest w stanie całkowicie zlikwidować niesprawne auta. Wybierz nasz autozłom.

Autokasacja samochodów

Zapewniamy transport na lawecie niesprawnych samochodów klientów na terenie Warszawy i okolic. Jeśli masz samochód powypadkowy, wyeksploatowany, uszkodzony, który nie nadaje się już do naprawy i masz problem z uzyskaniem przeglądu technicznego, powinieneś go wyzłomować w nasze stacji demontażu. Oferujemy autokasacje samochodów zajmując się wszystkimi formalnościami. Jeśli chcesz jeszcze zarobić na swoim niesprawnym, samochodzie skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszej oferty usług na szybkie wyzłomowanie. Zapewniamy gotówkę od ręki.

Naszym klientom zapweniamy:

  • złomowanie w 24h,
  • szybki odbiór lawetą,
  • gotówkę do ręki,
  • darmową wycenę,
  • recykling,
  • dostępność 7 dni w tygodniu,
  • zaświadczenie o kasacji pojazdu,
  • transport samochodu w Warszawie i okolicy,
  • oraz atrakcyjne warunki współpracy.

Kompleksowa kasacja pojazdów Warszawa

Zapewniamy kompleksową usługę złomowania aut. Korzystając z naszej firmy, pozbędziesz się każdego modelu samochodu dowolnej marki, a wszystko sprawnie i z zyskiem. Samochody odbieramy bezpośrednio od klienta, oferujemy atrakcyjne ceny i minimum formalności. Sprzedaż zawsze odbywa się na jasnych warunkach. Demontaż każdego pojazdu odbywa się z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa, dlatego oddając auto w nasze ręce, masz gwarancję dbania o środowisko naturalne.

Auto kasacja Warszawa - zadzwoń, wyślij sms lub wypełnij formularz kontaktowy, a przygotujemy korzystną ofertę na Twój pojazd. Z nami w jeden dzień pozbędziesz się problemu. W ciągu jednego dnia załatwimy wszelkie formalności od wyceny, poprzez podpisanie dokumentów, transport samochodu oraz wypłatę stosownych należności. Głównie działamy na terenie Warszawy oraz pobliskich miejscowości. Nasz złom oferuje atrakcyjne ceny.

Oferujemy legalne złomowanie aut w Warszawie i okolicy.
Zapraszamy do współpracy. Więcej informacji pod numerem telefonu 517 059 233

Za zakupione pojazdy płacimy najwięcej
Dojeżdżamy do klienta po zakupione auto
Wyślij sms - - my oddzwonimy