Auto Skup Warszawa- ✆ 517 059 233 Pn - Nd
skup aut używanych i powypadkowych w Warszawie skup samochodów warszawa
skup samochodów warszawa
skup samochodów warszawa


Złomowanie aut Warszawa i okolice

Samochód, który nie nadaje się do eksploatacji, najlepiej zezłomować i wyrejestrować, aby nie trzeba było ponosić kosztów ubezpieczenia. Nasza stacja demontażu samochodów to lider na rynku w kasacji i złomowaniu pojazdów zgodnie z obowiązującymi przepisami i standardami. Posiadamy uprawnienia wydane przez Wojewodę na demontaż i likwidację aut. Wydajemy zaświadczenia niezbędne do wyrejestrowania samochodu z ewidencji pojazdów w wydziale komunikacji. Z chwilą otrzymania zaświadczenia o przyjęciu samochodu do autokasacji są Państwo zwolnieni z obowiązku płacenia OC, a dodatkowo można wycofać nadpłatę. Korzystamy z nowoczesnego sprzęt, który jest w stanie całkowicie zlikwidować niesprawne pojazdy. Wybierz nasz autozłom.

Autokasacja samochodów

Zapewniamy transport na lawecie niesprawnych samochodów na terenie Warszawy i okolic. Jeśli masz samochód powypadkowy, wyeksploatowany, uszkodzony, który nie nadaje się już do naprawy i masz problem z uzyskaniem przeglądu technicznego, powinieneś go wyzłomować w nasze stacji demontażu. Oferujemy autokasacje samochodów zajmując się wszystkimi formalnościami. Jeśli chcesz jeszcze zarobić na swoim niesprawnym samochodzie skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszej oferty na szybkie wyzłomowanie. Zapewniamy gotówkę od ręki.

Zapweniamy:

  • złomowanie w 24h,
  • szybki odbiór lawetą,
  • gotówkę do ręki,
  • darmową wycenę,
  • recykling,
  • dostępność 7 dni w tygodniu,
  • zaświadczenie o kasacji pojazdu,
  • transport samochodu w Warszawie i okolicy,
  • oraz atrakcyjne warunki współpracy.

Zadzwoń, wyślij sms lub wypełnij formularz kontaktowy, a przygotujemy dla Ciebie korzystną ofertę. Z nami w jeden dzień pozbędziesz się problemu. W ciągu jednego dnia załatwimy wszelkie formalności od wyceny, poprzez podpisanie dokumentów, transport samochodu oraz wypłatę stosownych należności. Głównie działamy na terenie Warszawy oraz pobliskich miejscowości. Nasz złom oferuje atrakcyjne ceny.

Oferujemy legalne złomowanie aut w Warszawie i okolicy.
Zapraszamy do współpracy.

Za zakupione pojazdy płacimy najwięcej
Dojeżdżamy do klienta po zakupione auto
Wyślij sms - - my oddzwonimy